Koszty dostawy

Dostawa kurierem. Towar dostarczany jest przez kuriera firmy DPD, DH, FEDEX. Każda paczka jest ubezpieczana na pełną kwotę wartości towaru.
Zamówienia dostarczane są na wskazany przez Państwa adres następnego dnia roboczego od momentu wysłania przesyłki. Gdy paczka opuszcza nasz sklep, są Państwo o tym informowani wiadomością e-mail lub telefonicznie. Kurier dostarcza przesyłkę w dni robocze w godzinach od 9:00 do 20:00, zaś w przypadku, gdy podany adres dostawy to firma – do godz. 15:00. Gdy kurier nie zastanie nikogo pod wskazanym adresem, zostawi awizo, a przesyłkę będzie można odebrać w placówce firmy kurierskiej.
W chwili, gdy kurier doręcza przesyłkę, prosimy o sprawdzenie, czy paczka nie jest w żaden sposób uszkodzona – przede wszystkim czy nie ma śladów pozwalających przypuszczać, że ktoś próbował coś z paczki wyciągnąć. Jeżeli stwierdzono znamiona takiego uszkodzenia lub próby uszkodzenia paczki, prosimy jej nie przyjmować a ponadto dokonać z kurierem spisania odpowiedniego protokołu. Po odpowiednim uzgodnieniu przesyłka zostanie wysłana jeszcze raz. Przesyłka dostarczana jest na podany przez Państwa adres. Kurier oddaje przesyłkę osobie, która wydaje się być do tego upoważniona w imieniu odbiorcy (np. przebywa w lokalu podanym jako adres dostarczenia przesyłki).

Firma kurierska:

  • Płatność z góry w zależności od wyboru firmy kurierskiej: DPD, DHL, FEDEX (dostawa 1-3 dni)