Światowe Centrum – Diamenty Naturalne

DiamentowoMi to firma, która utrzymuje wyjątkowe partnerstwo z największymi gigantami diamentowymi z całego świata. Między innymi są to kopalnie diamentów oraz największe fabryki zajmujące się ich wydobyciem, szlifowaniem i certyfikacją. Dodatkowo, nasza współpraca z największymi producentami biżuterii z diamentami na całym świecie, pozwala nam zaoferować olbrzymią gamę produktów. Dzięki współpracy z naszymi partnerami stworzyliśmy dwie niezrównane platformy internetowe.
Jedną z nich jest Światowa Giełda Diamentów Naturalnych, na której daliśmy dostęp do wszystkich rodzajów i czystości. Są tam diamenty o różnej barwie, szlifie i kształcie. Ponadto, można kupić kolory, na przykład: niebieski, różowy, zielony, żółty, czerwony oraz wiele innych. W wyniku czego, wybór jest nieporównywalny i ogromny.
Natomiast drugą, o nazwie Giełda biżuterii z diamentami, która umożliwia zakup dosłownie każdego wyrobu, w którym obsadzono diamenty naturalne. Oprócz tego dostępne są tam inne kamienie szlachetne, takie jak rubiny, szafiry czy szmaragdy. Podsumowując, tworzy to niezrównany i największy wybór biżuterii oraz kamieni szlachetnych.

Diamenty naturalne gdzie najlepiej kupić

Na naszej giełdzie oferujemy Państwu dostęp do diamentów, które pochodzą prosto z kopalni, są dostępne zaraz po oszlifowaniu i certyfikacji.

To wyjątkowa szansa na zakup diamentów bezpośrednio od producentów, eliminując wszelkie pośrednictwo i zbędne koszty. Jesteśmy przekonani, że nie znajdziecie Państwo lepszej okazji niż u nas.

Wybierając diament na naszej giełdzie, możecie go zobaczyć w akcji dzięki filmom i zdjęciom. A jeśli potrzebujecie pomocy czy dodatkowych informacji, dajcie nam znać – Nasza wiedza i doświadczenie są do Państwa dyspozycji.

diamenty naturalne

Bezpieczna Dostawa

Nasza firma zapewnia kompleksową procedurę dostawy, co oznacza bezpieczne i szybkie dostarczenie wybranego diamentu prosto do Państwa drzwi. Wasz komfort i pewność są dla nas priorytetem.

diamenty naturalne

Diamenty Naturalne

Największy wybór diamentów naturalnych

Nasza oferta na giełdzie jest ogromna i obejmuje diamenty naturalne we wszystkich kształtach i kolorach. Długoletnia współpraca z fabrykami kopalni diamentów pozwala nam oferować imponujący wybór diamentów naturalnych. Jednak to tylko część naszej pełnej gamy diamentów.

Jeżeli na naszej giełdzie nie znajdziesz diamentu, który spełni Twoje oczekiwania, nie wahaj się skontaktować z nami.
Oprócz naszej giełdy diamentów, DiamentowoMi przenosi Państwa w fascynujący świat biżuterii diamentowej, oferując dostęp do czołowych światowych producentów.

Nasza bezpośrednia współpraca z nimi oznacza, że ​​otrzymują Państwo dostęp do najwyższej jakości wyrobów, które wyróżniają się doskonałym wykonaniem i najpiękniejszymi diamentami naturalnymi oraz innymi naturalnymi kamieniami szlachetnymi.

W naszej ofercie, posiadamy różne diamenty naturalne, co pozwola na stworzenie niepowtarzalnego pierścionka.

Nasza Kolekcja

Tworzymy pierścionki z brylantami a wyjątkowość naszej oferty to wręcz nieograniczone możliwości realizacji, najbardziej wyszukanych projektów wraz z gwarancją precyzji wykonania.
W ofercie naszego sklepu posiadamy diamenty z najdalszych zakątków świata, różnorodne pod względem kolorystyki, wielkości oraz formy. Oprawiamy je w wyjątkowy sposób, z dbałością o każdy, nawet najdrobniejszy szczegół. Dzięki temu mamy pewność, że nasze pierścionki z brylantami są numer 1 w Polsce.

diamenty naturalne
Diamenty naturalne

Nasze katalogi – brylanty naturalne

Katalogi DiamentowoMi zawierają niezliczone ilości wzorów. Począwszy od prostych, poprzez klasyczne, a skończywszy na nowoczesnych, wręcz futurystycznych formach, zgodnych z najnowszymi światowymi trendami. Jesteśmy w stanie zaspokoić najbardziej wysublimowane gusta.

Jeśli mimo tego nie znajdą Państwo wśród nich wymarzonego pierścionka z diamentem, nasi najlepsi rzemieślnicy specjalnie dla Was stworzą spersonalizowany model.
Dodatkowym atutem jest fakt, iż bezpośredni dostęp do diamentów pozwala nam zaoferować Państwu najlepsze ceny na rynku diamentowym.